Grafisch ontwerper gezocht.

Kent u onze mooie wijkgids over de Haagse Beemden?
Hij is in 2023 als glossy tijdschrift uitgebracht en is nog verkrijgbaar op de informatiepunten. Verder is hij digitaal te raadplegen op 3 websites, te weten: de website die u nu bezoekt, alsmede de websites haagsebeemdenverbindt.nl en hbnmp.nl.
De werkgroep “wijkgids” controleert ieder half jaar of de informatie nog relevant is, dan wel of die moet worden aangepast. Daarna wordt (voor zover nodig) de digitale versie op alle drie de websites aangepast,
In 2027 willen we opnieuw een fysieke wijkgids uitbrengen in het kader van 50 jaar Haagse Beemden. De grafisch designer die nu alle informatie in de wijkgids plaatst vindt dit een mooi moment om het stokje over te dragen.
De wijkgids is gemaakt in het programma INDESIGN van Adobe. We zoeken dus iemand die daar mee kan werken en die zich wil committeren aan 1 x per half jaar de wijkgids updaten.
Dus: vindt u het leuk om iets voor de wijk te kunnen betekenen en de nodige weetjes uit de wijk bij te houden; heeft u verstand van een grafisch ontwerpprogramma; dan zijn we naar u op zoek.
Heeft u interesse? Stuur dan een mailtje naar: wilt.de.m@casema.nl