Op zaterdagmiddag 13 juni vindt in de Lucaskerk het benefietconcert Klinkt als Haagse Beemden – concert voor de Zonnebloem plaats. Van 14.00 tot ongeveer 16.30 uur brengen muzikanten en muziekgroepen uit de wijk een gevarieerd programma vol zang en instrumentale muziek.
Het concert is bedoeld voor iedereen uit de Haagse Beemden. Bezoekers kunnen genieten van optredens van onder anderen zangeressen Ella Karaoke, Malissa, en Annelies Franken, bands Victory Worship Team, Gospelgroep Sinar, en MYLO, en instrumentalisten Richard Torsy (doedelzak), Wout Kwakernaat (piano), en Anja Wierckx-Staps (accordeon).
De middag draait niet alleen om muziek, maar ook om ontmoeting en verbinding in de wijk. Reserveren is niet nodig. Tijdens het concert wordt gecollecteerd voor Vereniging De Zonnebloem, afdeling Haagse Beemden.
Bezoekers hoeven niet het hele programma bij te wonen: tussen de optredens door is er gelegenheid om de zaal binnen te komen of te verlaten. Na afloop is er ruimte om elkaar te ontmoeten onder het genot van een hapje en een drankje.
Klinkt als Haagse Beemden is een initiatief van Netwerk Haagse Beemden Verbindt, de Lucaskerk, met support van het Wijkplatform Haagse Beemden.
Voor meer informatie: 06- 36 464 585 of download u de poster via bovenstaande link.